POSTY

piątek, 16 grudnia 2016

STUDNIÓWKOWE NEWSY PROSTO Z WYBIEGU #STUDNIOWKA2017

Hejka! Dzisiejszy post, jak już wcześniej zapowiadałam jest o inspiracjach na sukienki studniówkowe od samych projektantów! Poniżej znajdziecie propozycje zarówno dla osób ceniących minimalizm, jak i dla tych, które nie boją się ekstrawagancji i eksperymentu na własnej studniówce. Przeglądając zaprezentowane podczas różnych pokazów stroje, miałam ogromny dylemat, gdyż znalazłam bardzo dużo inspirujących kreacji. Mimo to, wybrałam dla Was najlepsze z najlepszych. Sama najbardziej odnalazłam się u kilku projektantów, ten, który zrobił na mnie największe wrażenie znajduje się na końcu posta. Jak myślicie czyje projekty najbardziej przypadły mi do gustu?Chanel
Chanel

Schiaparelli

Valentino

Valentino

Valentino

Valentino

Givenchy

Fendi

Roberto Cavalli

Giambattista Valli

Giambattista Valli

Versace

Giles Deacon

Dior

Dior

Armani

Victoria Beckham

Oscar de la Renta

Marchesa

Marchesa


Elie Saab

Elie Saab

Elie Saab

Elie Saab

Elie Saab

Elie Saab


Tak, to projekty Elie Saab pokochałam. Lata '80 jakimi inspirowała się Elie podczas projektowania rzeczy, które ukazały się w jej prezentacji na Pre-Fall 2017 uwielbiam. 
Moja studniówka odbędzie się w styczniu nadchodzącego roku. Nie do końca jestem przekonana, jaką sukienkę powinnam wybrać, ale postaram się by była niespotykana, bo to w rzeczach cenię najbardziej :P Jeśli chcecie jakiejś fotorelacji z mojej studniówki dajcie znać :)

XOXO 
Klaudia


SOCIAL MEDIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz